Aktualny stan
Nie zapisany
Cena
30

Film jest mini szkoleniem, w którym omówione są kwasy omega, czyli kwasy wielonienasycone. Dokładnie przedstawiony jest sposób ich dozowania w diecie wraz ze sposobem obliczenia wielkości porcji do poziomu kalorycznego diety. Dzięki tym informacjom możliwe jest właściwe dozowanie kwasów omega do diety zarówno w formie suplementów, jak i dodatków typu oleje.

Właściwe dozowanie kwasów omega oparte jest na zachowaniu odpowiedniej proporcji kwasów z rodziny n-6, n-3 oraz n-9 oraz pełnej integracji z tłuszczami zawartymi w diecie.

Niewłaściwe dozowanie może być przyczyną szeregu niekorzystnych efektów, które również są omówione na filmie. Są to efekty zarówno wynikające ze zbyt małej ilości kwasów omega, niewłaściwej proporcji, jak i ich przedawkowania. Przedawkowanie kwasów omega jest dość powszechne. Wynika to z faktu powszechności informacji o pozytywnych skutkach ich suplementowania. Natomiast mało mówi się o efektach przedawkowania, które są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Z tego względu warto mieć świadomość jaką rolę odgrywają kwasy omega w naszym organizmie oraz umiejętność właściwego ich dozowania.

Co zyskasz?

Wiedzę na temat kwasów omega. Właściwych ich proporcji oraz umiejętność ich prawidłowego bilansowania w diecie.

Co dodatkowo otrzymasz?

Oprósz filmu szkoleniowego dodatkowo otrzymasz plik PDF będący skrótowym wyjaśnieniem właściwego sposobu bilansowania tych kwasów, a także plik Excel będący kompleksowym „kalkulatorem” ułatwiającym właściwe, ilościowe bilansowanie kwasów omega, ze szczegółowym rozbiciem na kwasy z rodziny n-6, n-3, n-9 oraz tłuszcze nasycone. Ponadto otrzymasz film „instruktarzowy” ułatwiający korzystanie z kalkulatora Excel.

Jak obejrzeć film?

Aby obejrzeć film należy kliknąć link poniżej, który przeniesie Cię do sklepu. Po dokonaniu zakupu otrzymasz link do filmu szkoleniowego, a także na wskazanego w zakupie maila otrzymasz dodatkowe pliki tj. Plik PDF, Excel oraz dodatkowy link do filmu instruktażowego.

Materiały dostępne po zapisaniu się do kursu