Dla kogo?

Indywidualizacja moich usług oraz doświadczenie  sprawia, że współpracuję z szerokim gronem zawodników zarówno rozpoczynających trening, jak i trenujących na różnym poziomie wraz zawodnikami z czołówki światowej.  Współpracuje również z Klubami, czy instytucjami o charakterze sportowo – rekreacyjnym. Odbiorcami moich usług są:

Indywidualne Programy Treningowe – osoby szukające kompleksowych i bezpiecznych rozwiązań treningowych w pełni dopasowanych do nich z punktu widzenia uprawianej dyscypliny, możliwości realizacji oraz zaplecza treningowego (plan, dieta, suplementacja, testy, itd.), a także opieki trenerskiej nad prawidłowym przebiegiem procesu treningowego. Zatem indywidualne programy treningowe wybierane są przez osoby:

  • Trenujące (zawodowo i amatorsko) – szukające programu ukierunkowanego na przygotowanie motoryczne. Dla dyscyplin typu bieganie, kolarstwo, pływanie sporty siłowe, kulturystyka, triathlon program może również uwzględniać trening główny z przygotowaniem startowym w sezonie.
  • Rozpoczynające trening – szukające programu treningowego ukierunkowanego na różne cele np: odchudzanie, profilaktyką zdrowia, korekcję wad postawy itd.

Treningi Bezpośrednie – są dla osób, które posiadają mój Indywidualny Program Treningowy i chciałby, wspólnie realizować zaplanowane treningi (w całości lub częściowo). Zatem, każdy mój trening bezpośredni (wspólny/personalny) jest w ścisłej zależności z realizowanym planem, który jednocześnie jest punktem wyjścia do profesjonalnego procesu treningowego. Proces taki zawsze charakteryzuje się dużą skutecznością i bezpieczeństwem treningu.

Tenis perfORMAnce Academy – jest dla zawodników tenisa, którzy szukają zazębiającego się treningu motorycznego i technicznego. Nie ważne czy trenujesz na poziomie amatorskim, czy zawodowym Akademia perfORMAnce gwarantuje, że twój trening „ogólno” będzie ściśle dopasowany to tenisowego i zarazem będzie go właściwie uzupełniał.

Indywidualna Dieta – osoby szukające skutecznej i kompleksowej diety w pełni dopasowanej do ich indywidualnych cech metabolicznych wraz z opieką specjalisty nad jej realizacją. Bardzo często trafiają do mnie osoby, dla których typowe usługi dostępne na rynku (gabinety dietetyczne, itd.) nie przyniosły korzystnych rezultatów. Zatem indywidualna dieta wybierana jest przez osoby:

  • Trenujące– szukające kompleksowej diety wraz z suplementacją uzupełniającą proces treningowy.
  • Nietrenujące szukające skutecznej diety wraz z suplementacją ukierunkowaną na określony cel: odchudzanie, profilaktyka zdrowia, itd.

Szkolenia – dedykowane są osobom chcącym poznać zasady prawidłowej diagnostyki motorycznej wraz z umiejętnością projektowania kompleksowego programu treningowego (szkolenie Przygotowanie fizyczne zawodnika) oraz osobom chcącym poznać zasady prawidłowej diagnostyki dietetycznej wraz z umiejętnością projektowania prawidłowej, zbilansowanej diety (szkolenie Dietetyka i Suplementacja). Obecnie oferta szkoleń stale się rozwija, ale zawsze są to szkolenia oparte na doświadczeniu i praktyce i obejmują zagadnienia z szerokorozumianej dietetyki oraz treningu, z przygotowaniem motorycznym włącznie. Szczegóły szkoleń wraz z aktualną ofertą znajdują się na stronie: www.ormacoaching.pl

Oferta dla Klubów – dedykowana jest zarówno Klubom małym jak i dużym. Współpracuję również z Klubami, które specjalizują się w kilku dyscyplinach sportu.

Indywidualizacja naszych usług sprawia, że nie boimy się żadnych wyzwań w sporcie, rekreacji oraz żywieniu zarówno dla indywidualnych zawodników oraz Klubów.