Dla kogo?

Indywidualizacja naszych usług sprawia, że współpracuję z szerokim gronem Klientów zarówno rozpoczynających trening, trenujących na różnym poziomie (w tym również prowadzimy zawodników z czołówki światowej), jak i współpracujemy z Klubami, czy instytucjami o charakterze sportowo – rekreacyjnym. Odbiorcami naszych usług są:

Indywidualne Programy Treningowe – osoby szukające kompleksowych i bezpiecznych rozwiązań treningowych w pełni dopasowanych do nich z punktu widzenia uprawianej dyscypliny, możliwości realizacji oraz zaplecza treningowego (plan, dieta, suplementacja, testy, itd.), a także opieki trenerskiej nad prawidłowym przebiegiem procesu treningowego. Zatem indywidualne programy treningowe wybierane są przez osoby:

  • Trenujące (zawodowo i amatorsko) – szukające programu ukierunkowanego na przygotowanie motoryczne. Dla dyscyplin typu bieganie, kolarstwo, pływanie sporty siłowe, kulturystyka, triathlon program może również uwzględniać trening główny z przygotowaniem startowym w sezonie.
  • Rozpoczynające trening – szukające programu treningowego ukierunkowanego na różne cele np: odchudzanie, profilaktyką zdrowia, korekcję wad postawy itd.

Indywidualna Dieta – osoby szukające skutecznej i kompleksowej diety w pełni dopasowanej do ich indywidualnych cech metabolicznych wraz z opieką specjalistów nad jej realizacją. Bardzo często trafiają do mnie osoby, dla których typowe usługi dostępne na rynku (gabinety dietetyczne, itd.) nie przyniosły korzystnych rezultatów.

Wybierana jest przez osoby:

  • Trenujące – szukające kompleksowej diety wraz z suplementacją uzupełniającą proces treningowy.
  • Nietrenujące  szukające skutecznej diety wraz z suplementacją ukierunkowaną na określony cel: odchudzanie, profilaktyka zdrowia, itd.

Oferta dla Klubów – dedykowana jest zarówno Klubom małym jak i dużym. Współpracujemy również z Klubami, które specjalizują się w kilku dyscyplinach sportu.

 

Szkolenia – dedykowane są osobom chcącym poznać zasady prawidłowej diagnostyki dietetycznej wraz z umiejętnością projektowania prawidłowej, zbilansowanej diety (szkolenie Dietetyka i Suplementacja) oraz osobom chcącym poznać zasady prawidłowej diagnostyki motorycznej wraz z umiejętnością projektowania kompleksowego programu treningowego (szkolenie Przygotowanie fizyczne zawodnika).

Indywidualizacja naszych usług sprawia, że nie boimy się żadnych wyzwań w sporcie, rekreacji oraz żywieniu zarówno dla indywidualnych zawodników oraz Klubów.