Co zyskasz?

Współpracując z nami zyskasz:

  • Indywidualne Programy Treningowe – kompleksowo zaplanowany proces treningowy, w którym wszystkie składowe (trening, dieta, suplementacja, odnowa itd.) wzajemnie się zazębiają. To wraz z moją opieką (konsultacje, modyfikacje programu) gwarantuje, że osiągniesz wyznaczone cele – osiągniesz sukces treningowy.
  • Indywidualna Dieta – kompleksowo zaplanowany proces odżywiania, w którym wszystkie składowe (strategia, dieta, suplmentacja) wzajemnie współgrają, co wraz z opieką najlepszych specjalistów (konsultacje, modyfikacje diety) gwarantuje wysoką skuteczność i zarazem trwałe efekty realizowanej diety.
  • Współpraca z Klubami – kompleksowe zaplanowany proces przygotowania motorycznego zawodników (trening, żywienie, suplementacja, diagnostyka, analiza wyników, pomiary biochemiczne itd.), który wraz z opieką specjalistów nad realizacją gwarantuje maksymalne efekty treningowe osiągane przez zawodników.
  • Szkolenia – przełożenie specjalistycznej wiedzy na rozwiązania praktyczne, które odznaczają się wysoką efektywnością w pracy z klientami.

Osiągamy wysoką skuteczność w realizacji założonych celów.