Co robię?

Jestem specjalistą zajmującym się kompleksowym planowaniem oraz konsultingiem w sporcie, rekreacji i żywieniu.

Moja oferta:

  • Indywidualne Programy Treningowe – kompleksowe programy treningowe układane dla każdego z moich odbiorców wraz z opiekę trenerską (konsultacje i modyfikacje) nad realizacją programu zapewniającą wysoką skuteczność realizowanych treningów. Zatem istotą moich programów to kompleksowa współpraca polegająca na zaplanowaniu działania (indywidualny program treningowy) oraz prowadzeniu osoby/zawodnika (konsultacje i modyfikacje). Więcej informacji działy: O Programach, Moje Programy Treningowe (opisane wersje programów), Dyscypliny, Referencje.
  • Treningi Bezpośrednie (tzw. personalne) – możliwe, ale aby wspólnie trenować musisz posiadać strategię treningową, czyli Indywidualny Program Treningowy. Oznacza to, że każda osoba, z którą trenuję bezpośrednio posiada mój program treningowy, który jest punktem odniesienia w realizowanym procesie treningowym.
  • Tenis perfORMAnce Academy – to akademia tenisa stworzona z Michałem Piękosiem, której najważniejszą cechą jest w pełni kompleksowo zaplanowany proces treningowy w tenisie, czyli połączenia treningu motorycznego z technicznym w zwartą zazębiającą się koncepcję treningową. Więcej informacji: http://orma.pl/akademia-tenis-performance/
  • Indywidualna Dieta– kompleksowy program dietetyczny (dieta) układany dla każdego z moich odbiorców również z moją opieką (konsultacje i modyfikacje) nad realizacją diety, która zapewnia właściwe dopasowanie diety do cech odbiorcy. Dzięki temu mój program dietetyczny odznacza się wysoka skutecznością.  Program dietetyczny bazuje na rejestrze żywienia, co sprawia, że jest dopasowanych do indywidualnych cech metabolizmu zarówno z punktu widzenia jakościowego jak i ilościowego. Indywidualna dieta zazwyczaj łączy się z programem treningowym w wersji professional – dlatego jeśli chciałbyś zamówić tylko Indywidualną Dietę (program dietetyczny) niezbędny jest kontakt w celu ustalenia sposobu wykonania rejestru żywienia oraz innych, diagnostycznych etapów, które są niezbędne do stworzenia właściwej diety.
  • Szkolenia– specjalistyczne szkolenia z zakresu: dietetyki i suplementacji oraz przygotowania fizycznego zawodników (bazy motorycznej). Wszystkie oferowane przeze mnie szkolenia bazują na moim doświadczeniu i wieloletniej praktyce. Szkolenia oferowane są zarówno w wersji stacjonarnej, jak i internetowej (on-line) poprzez stronę ormacoaching.pl. Ponadto zapraszam na moją stronę: www.ormatv.pl, na której można obejrzeć różnego typu krótkie filmy szkoleniowe.
  • Współpraca z Klubami– w pełni indywidualnie ustalana współpraca konsultingowa obejmująca między innymi zaprojektowanie przygotowania motorycznego, suplementacji, diety, monitoringu biochemicznego i fizjologicznego, a także inne składowe. Więcej informacji proszę o kontakt.

Projektuję najwyższej jakości programy treningowe, diety oraz rozwiązania dla Klubów, a także prowadzę specjalistyczne i kierunkowe szkolenia.