Programy Indywidualne 2019r.

Opcje dodatkowe

To przede wszystkim możliwość bezpośrednich treningów z dr Jackiem Światem. Ponadto w ramach tych opcji można zaplanować wyjazd z zawodnikiem na start / turniej, a także wszelkie inne elementy szerokorozumianego procesu treningowego, które realizowane są bezpośrednio z dr Jackiem Światem (np.: dodatkowe testy terenowe, wyjazdy treningowe itd.). Koszt opcji dodatkowych to m.in:

  • Trening personalny (bezpośrednio z dr Jackiem Światem) od 400zł za trening.
  • Wyjazd na zawody / turniej od 1000zł za dzień.
  • Inne – ustalane indywidualnie.

Raty, czyli możliwość płatności miesięcznych

Istnieje możliwość płatności za Program Indywidualny w formie ratalnej. Płatność ratalna odbywa się z wykorzystaniem platformy płatniczej PayU, która umożliwia płatności ratalne.

 

Obecnie dostępne są raty 0% na wszystkie programy treningowe.

 

Zakup każdego programu indywidualnego wiąże się z konsultacjami bezpośrednimi z dr Jackiem Światem. Po ustaleniu właściwej wersji programu, na wskazanego maila zostanie wysłany link do odpowiedniego produktu (wersji programu indywidualnego) w naszym sklepie z możliwością zakupu w systemie ratalnym PayU. Po przejściu procedury ratalnej PayU możliwa będzie kontynuacja etapu diagnostyki przez dr Jacka Świata wraz z utworzeniem właściwego Indywidualnego Programu Treningowego ORMAsport.

Zapraszamy do współpracy dr Jacek Świat.